Szczęście uśmiechnęło się do naszych stałych Czytelniczek

Nasz konkurs "Rower na wakacje" rozstrzygnięty!

Czytelniczki "Nowin", do których uśmiechnęło się szczęście w naszym konkursie "Rower na wakacje" odebrały w redakcji swoje nowe, piękne dwukołowe pojazdy.

Przypomnijmy, że wśród Czytelników, którzy wzięli udział w zabawie dostarczając do naszej redakcji kupony, rower wylosowała Czesława Lepitak z Prusinowic. Natomiast wśród biorących udział w konkursie za pomocą SMS-ów rower wygrała Helena Sporek z Lipowej.
Obie panie są od lat naszymi stałymi Czytelniczkami. - "Nowiny" czytam od zawsze - wcześniej, kiedy mieszkałam w Nysie i teraz jako mieszkanka Prusinowic. Każdy numer - od pierwszej do ostatniej strony - powiedziała odbierając rower pani Czesława.
Do pani Heleny Sporek z Lipowej szczęście w naszych konkursach uśmiechnęło już po raz kolejny.
- Regularnie wysyłam kupony na różne konkursy "Nowin Nyskich" i wielokrotnie zdobywałam książki i gadżety. Jednak największą radość sprawiło mojej rodzinie, a zwłaszcza synowi Fabianowi, wygranie przed laty skutera. Kiedy wówczas szłam na losowanie na stadion pomyślałam, że super byłoby wrócić z pięknym, czerwonym skuterem, a przy okazji miałabym też z głowy syna, który od miesięcy męczył mnie: "Mamo, kup mi skuter!". Tak bardzo pragnęłam wygrać, że... wygrałam. Tak samo było teraz z rowerem. Lekarz zalecił mi w ramach rehabilitacji jazdę na rowerze. I też gdzieś tam w podświadomości była myśl: "Fajnie byłoby wygrać go w "Nowinach". Wysłałam kilka zestawów papierowych kuponów, ale coś mnie męczyło żeby wysłać też SMS-y. I udało się - dzięki SMS-om mam rower! - cieszy się Helena Sporek.
Obu naszym zwycięskim Czytelniczkom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do udziału w innych konkursach i plebiscytach organizowanych przez naszą redakcję.

 
Czesława Lepitak z Prusinowic wygrała rower za kupony- Wysłałam kilka zestawów papierowych kuponów, ale coś mnie męczyło żeby wysłać też SMS-y. I udało się - dzięki SMS-om mam rower! - cieszy się Helena Sporek.

 

NYSKA KRONIKA FILMOWA
Najnowsze wydanie
Najnowsze wydanie Nowy numer Nowin Nyskich już dostępny!

Kup i dowiedz się więcej...

Kolportaż:
własny i RUCH S.A.

Prenumerata:
Poczta Polska
e-WYDANIE
Całe "Nowiny Nyskie" na Twoim ekranie

Zamów e-wydanie naszego tygodnika
w wersji elektornicznej PDF.
FELIETON
Siedź cicho aż umrzesz!

39-letni pacjent doznał silnego zatoru żylnego w nodze i został odwieziony do szpitala w Sosnowcu. Tam czekał przez 9 godzin na zainteresowanie ze strony lekarzy, aż od tego czekania wziął i umarł. Teraz sprawą zajmuje się prokurator, tłumaczą się kierownicy szpitala, a rodzina opłakuje zmarłego. Czy w tej historii, która dzieje się na naszych oczach jest jakaś nauka?

Czytaj więcej...
OGŁOSZENIE
Reklama Czesciauto24.pl
OGŁOSZENIE


Międzynarodowa debata o polskiej technologii w Porto
 

 Międzynarodowa debata o polskiej technologii w Porto