Plebiscyt - spis kandydatów

Poniżej zamieszczamy oficjalną listę kandydatów jubileuszowego XXV Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów 2018 roku.
Tradycyjnie już plebiscyt podzielony jest na pięć kategorii - sportowiec szkół podstawowych, sportowiec szkół gimnazjalnych, sportowiec młodzieżowiec, sportowiec i trener. Od pięciu lat można głosować tak wypełniając kupony zamieszczone w naszym tygodniku, jak i poprzez SMS-y.
Głosowanie tradycyjne polega na wypełnieniu całego kuponu wpisując w odpowiednie pola numer przyporządkowany poszczególnej osobie (numery znajdują się przy nazwiskach). Podajemy przykład: jeśli chcesz zagłosować na Natalię Pater to w pole oznaczające sportowiec szkół podstawowych wpisujemy P-001 itd.
Kupony wycięte z gazety muszą być wypełnione w całości, czyli muszą posiadać pięć numerów, imię i nazwisko nadawcy oraz jego numer telefonu. Tak wypełnione kupony prosimy wysyłać do redakcji na adres - Redakcja Nowiny Nyskie, 48-304 Nysa, ul. Prudnicka 3 (I piętro). Można też kupony dostarczać osobiście w godzinach 8.00-15.00. Termin przysyłania kuponów upływa z dniem 30 kwietnia 2019.
Głosowanie za pomocą SMSów jest o wiele prostsze, bowiem głosujemy tylko na jedną osobę. SMS-y należy wysyłać na numer telefonu 7148 wpisując w telefonie - NN. (tutaj dużą literkę oznaczającą kategorię czyli P, G, M, S, lub T). (tutaj trzycyfrowy numer przyporządkowany danej osobie)
Przykład jeśli głosujemy na Natalię Pater w telefon wpisujemy

NN.P.001

Koszt jednego SMS-a to 1,23 złotych (razem z VAT).

 

Sportowcy Szkół Podstawowych
(rocz. ur. 2005 i młodsi)

Brazylijskie Jiu Jitsu
Natalia Pater (P-001), Emilia Śliwińska (P-002), Emilia Budnik (P-003), Amelia Pater (P-004), Julia Czepiel (P-005), Milena Kucia (P-006)

Gimnastyka sportowa
Patrycja Korzeniowska (P-007), Patrycja Grodzka (P-008), Wiktoria Rohatyńska (P-009), Julia Zadrożna (P-010), Weronika Raróg (P-011), Julia Pulik (P-012), Bianka Drostek (P-013), Amelia Kwiatkowska (P-014), Daria Wawrzyniak (P-015), Maja Zamirska (P-016), Oliwia Lisowska (P-017), Julia Dera (P-018), Zuzanna Puła (P-019), Hanna Skorupska (P-020), Weronika Olszyńska (P-021), Oliwia Gut (P-022), Magdalena Pawlak (P-023), Alan Białochławek (P-024), Rafał Pawlak (P-025), Szymon Szymański (P-026), Patryk Kramarys (P-027), Michał Lichwa (P-028), Bartosz Paluch (P-029), Adam Margol (P-030), Karol Jary (P-031), Wiktor Lichwa (P-032), Wojciech Dumański (P-033), Michał Płoskonka (P-034), Viktor Pawlak (P-035), Cezary Jaseniuk (P-036), Miłosz Kulpa (P-037), Jakub Sadza (P-038), Maciej Hoszman (P-039), Mateusz Cybulski (P-040), Amelia Pawelec (P-041), Liliana Skonieczna (P-042), Magdalena Czernal (P-043), Nikola Olszyńska (P-044)

Karate
Michał Rudkowski (P-045), Amelia Kania (P-046), Hubert Szaleniec (P-047), Eva Richard (P-048), Bartłomiej Bajcar (P-049), Denis Pyka (P-050), Maksymilian Ciepiela (P-051), Martyna Gdowska (P-052), Bartosz Graczyk (P-053), Adam Chudy (P-054), Dominik Kubiaczek (P-055), Michał Marzec (P-056), Błażej Lisik (P-057), Thomas Richard (P-058), Krzysztof Bajcar (P-059)

Kickboxing
Kalina Kierpacz (P-060), Oliwia Kozubska (P-061), Hubert Orłowski (P-062)

Koszykówka
Laura Domańska (P-063), Wiktoria Danicka (P-064), Natalia Gola (P-065), Julia Gracz (P-066), Martyna Kanarska (P-067), Wiktoria Kot (P-068), Monika Lewtak (P-069), Pola Popowicz (P-070), Aleksandra Pabiś (P-071), Emilia Szeląg (P-072), Kinga Witek (P-073), Natalia Bromblik (P-074), Lena Turska (P-075), Karolina Sznajder (P-076), Julia Sznajder (P-077), Lena Kowalska (P-078), Agnieszka Szczepańska (P-079), Karolina Marszałek (P-080), Agnieszka Jankowska (P-081), Wiktoria Paszkowska (P-082), Jenifer Domagalska (P-083), Maja Stajak (P-084), Oliwia Jaworska (P-085), Olimpia Buchczyk (P-086), Zuzanna Zych (P-087), Emilia Rajca (P-088), Julia Kowalska (P-089), Lena Osiadły (P-090), Wiktoria Mazur (P-091), Bianka Michalak (P-092), Zofia Paliga (P-093), Maja Pilarska (P-094), Łukasz Chodaniecki (P-095), Patryk Czop (P-096), Dominik Dura (P-097), Igor Jarocki (P-098), Jakub Król (P-099), Konrad Litwin (P-100), Kacper Litwinowicz (P-101), Piotr Lupzik (P-102), Kacper Makarewicz (P-103), Marcin Miklaszewski (P-104), Nikodem Nawrocki (P-105), Kacper Pieniacha (P-106), Ryszard Przybylski (P-107), Bartosz Szklarski (P-108), Mateusz Walkowicz (P-109), Konrad Zychowicz (P-110)

Lekkoatletyka
Amelia Kaczor (P-111), Julia Ostaszyn (P-112), Oliwia Skowronek (P-113), Wiktoria Kodlewicz (P-114), Jakub Stanisławczyk (P-115), Laura Wykurz (P-116), Dominik Rydlewski (P-117), Weronika Korczak (P-118), Wojciech Kołodziej (P-119), Filip Wolak (P-120), Hanna Kamienik (P-121), Aleksandra Cieleń (P-122), Hanna Zając (P-123), Nikola Hyra (P-124), Zuzanna Woźniczka (P-125), Adam Rydlewski (P-126), Krzysztof Pawlik (P-127), Mateusz Winiarski (P-128), Filip Skoczeń (P-129), Zuzanna Hoc (P-130), Adam Tarnowski (P-131)

Piłka nożna
Karol Borys (P-132), Kacper Pasierbek (P-133), Jonatan Spicki (P-134), Jakub Bielecki (P-135), Adam Wołowiec (P-136), Karol Popowicz (P-137), Matylda Kubacka (P-138), Piotr Banaś (P-139), Błażej Krupiński (P-140), Patryk Skaza (P-141), Mateusz Mlonka (P-142), Michał Zarzycki (P-143), Gracjan Grinberg (P-144), Franciszek Terlecki (P-145), Kacper Janczewski (P-146), Jakub Prochot (P-147), Oliwier Lechowicz (P-148), Rafał Bojkowski (P-149), Natalia Turbiarz (P-150), Kamil Skalski (P-151), Maksymilian Nastasowski (P-152), Jakub Korzeniewicz (P-153), Oskar Kubicz (P-154), Sławomir Sosulski (P-155), Karol Karkocha (P-156), Tomasz Sowa (P-157), Tymoteusz Należny (P-158), Jakub Wilman (P-159), Aleksander Stawski (P-160), Marcel Błoch (P-161), Łukasz Oleksyk (P-162), Jakub Miecznikowski (P-163), Filip Tomaszewski (P-164), Piotr Grubizna (P-165), Wiktor Maj (P-166), Karolina Badowska (P-167), Kacper Lewandowski (P-168), Patryk Gadzina (P-169), Piotr Piotrowski (P-170), Jakub Płoskonka (P-171), Mateusz Syposz (P-172), Robert Fedorowski (P-173), Natan Domański (P-174), Filip Wandzel (P-175), Gracjan Kapela (P-176), Grzegorz Świgło (P-177), Dawid Dziony (P-178), Dawid Taratuta (P-179), Kamil Kot (P-180), Jakub Sobolewski (P-181), Magdalena Studnicka (P-182), Tymoteusz Kasprzak (P-183), Mateusz Gancarz (P-184), Konrad Kasprzyk (P-185), Maciej Rosiek (P-186), Sebastian Pater (P-187), Jakub Kuzdrowski (P-188), Marcel Szeląg (P-189), Kacper Antolak (P-190), Fabian Laskowski (P-191)

Piłka ręczna
Kinga Gryba (P-192), Natalia Mazur (P-193), Wiktoria Pająk (P-194), Oliwia Płoskonka (P-195), Wiktoria Siemieniec (P-196), Julia Kendik (P-197), Laura Smoleń (P-198), Karolina Gancarz (P-199), Julia Czepiel (P-200), Dominika Czaja (P-201), Małgorzata Szindler (P-202), Julia Worek (P-203), Wiktoria Polak (P-204), Anna Bulska (P-205)

Siatkówka
Katarzyna Jaszczyszyn (P-206), Karolina Jaszczyszyn (P-207), Weronika Pisarczyk (P-208), Aleksandra Popiel (P-209), Zuzanna Kapuścik (P-210), Nina Słobodzian (P-211), Anna Hildebrand (P-212), Oliwia Dera (P-213), Milena Syta (P-214), Marta Grygiel (P-215), Barbara Rogala (P-216), Amelia Mamczyńska (P-217), Julia Molga (P-218), Aleksandra Daszkiewicz (P-219)

Szachy
Ryszard Bochenek (P-220), Mateusz Rząsa (P-221), Marta Opałka (P-222), Emilia Pietrzak (P-223), Dominik Czak (P-224), Wiktor Galla (P-225), Szymon Jochimiak (P-226), Jakub Nowacki (P-227), Mikołaj Skirzewski (P-228), Kajetan Skirzewski (P-229)

Taekwondo
Michał Anioł (P-230), Zuzanna Anioł (P-231), Adam Jaseniuk (P-232), Krzysztof Waszak (P-233), Jagoda Kuraś (P-234), Maciej Kurzeja (P-235), Jakub Gębala (P-236)

Taniec sportowy
Izabela Grubiak (P-237), Zuzanna Król (P-238), Hanna Zahuta (P-239), Patrycja Ryszka (P-240), Matylda Kuzniak (P-241), Oliwia Grzegorek (P-242), Aleksandra Szostak (P-243), Hanna Wyporowicz (P-244), Natalia Kowalska (P-245)

Tenis stołowy
Amelia Perzyna (P-246), Szymon Kołtun (P-247), Martyna Kliś (P-248), Amelia Biernacka (P-249), Hanna Basowska (P-250), Mateusz Adaszyński (P-251), Magdalena Romanowska (P-252), Paweł Romanowski (P-253), Szymon Rogoziński (P-254), Hubert Baziak (P-255), Jakub Kurowski (P-256), Kamil Cichoński (P-257), Tomasz Ciastoń (P-258), Michał Szandarowski (P-259), Amelia Gargol (P-260), Wiktoria Gargol (P-261), Martyna Malec (P-262), Karolina Lasman (P-263)

Żeglarstwo
Karolina Jałoszyńska (P-264), Partycja Jałoszyńska (P-265), Kacper Kulawiak (P-266), Natalia Kulawiak (P-267), Kacper Michalski (P-268), Michał Kaczmarek (P-269), Mateusz Chrobak (P-270), Anna Chrobak (P-271), Zofia Prędki (P-272), Julia Nosal (P-273), Michał Szota (P-274), Marcel Skubański (P-275)

 

Sportowcy Szkół Gimnazjalnych
(rocz. ur. 2002-2004)

Brazylijskie Jiu Jitsu
Julia Pater (G-001), Angelika Stec (G-002)

Gimnastyka sportowa
Jakub Jurgo (G-003), Jakub Soloch (G-004), Jakub Cichowicz (G-005), Przemysław Habdas (G-006), Łukasz Antosiak (G-007)

Hokej na trawie
Laura Ciszewska (G-008), Zuzanna Orłowska (G-009), Aleksandra Bartków (G-010), Dominika Żyrek (G-011), Sandra Piszczyk (G-012), Magdalena Jodłowiec (G-013), Sandra Kliś (G-014), Weronika Zajdenfeld (G-015), Izabela Jarek (G-016), Emilia Bałdo (G-017)

Kickboxing
Paweł Figurniak (G-018)

Koszykówka
Martyna Gandziarowska (G-019), Wiktoria Dąbrowska (G-020), Zuzanna Paliga (G-021), Amelia Wiktorska (G-022), Viktoria Zebzda (G-023), Kornel Bracichowicz (G-024), Mateusz Cejko (G-025), Paweł Cieślar (G-026), Andrzej Fedorowski (G-027), Tomasz Hereciński (G-028), Mikołaj Huk (G-029), Dominik Jedynak (G-030), Kacper Juras (G-031), Jan Karaim (G-032), Szymon Kozłowski (G-033), Kacper Oleksy (G-034), Mikołaj Oleksy (G-035), Igor Plizga (G-036), Mikołaj Rajter (G-037), Jakub Sękowski (G-038), Kacper Tomaś (G-039)

Karate
Michał Rajkowski (G-040)

Lekkoatletyka
Aleksandra Janusz (G-041), Martyna Tarnowska (G-042), Nina Barcik (G-043), Julia Hetmańska (G-044), Julian Ludwig (G-045), Julia Grubiak (G-046), Klaudia Kronburg (G-047), Jakub Nalepa (G-048), Gracjan Figura (G-049), Maciej Ryszewski (G-050), Sebastian Dyl (G-051), Agata Chudy (G-052), Natalia Bentka (G-053), Wiktoria Niewiedział (G-054), Weronika Wilk (G-055), Klaudia Suszczyńska (G-056), Daria Schneider (G-057), Jakub Cieleń (G-058), Michael Rogożyński (G-059), Kacper Kłakowicz (G-060), Nikola Pabjanek (G-061), Karol Grubiak (G-062), Katarzyna Szymkowicz (G-063), Emilia Hoc (G-064), Dominika Brodziak (G-065), Wiktoria Gałuszka (G-066), Natalia Korenda (G-067), Daniel Nowak (G-068), Bartłomiej Wołoszczuk (G-069), Bartosz Wilk (G-070), Magdalena Juśkiewicz (G-071), Marta Nowotna (G-072), Jakub Adamczyk (G-073), Piotr Królikiewicz (G-074)

Łucznictwo
Emilia Gancarz (G-075), Gabriela Czechowska (G-076), Maja Borkowska (G-077), Julia Pach (G-078), Mateusz Murach (G-079)

Piłka nożna
Damian Buńko (G-080), Dominik Sikora (G-081), Łukasz Świrk (G-082), Jakub Psarski (G-083), Andrzej Marecki (G-084), Jakub Michalik (G-085), Jakub Podoluk (G-086), Grzegorz Robak (G-087), Maciej Szotek (P-088), Tymoteusz Nawrocki (P-089), Alan Orlita (P-090), Julian Młyńczak (P-091), Miłosz Pik (P-092), Patryk Oskierko (G-093), Kacper Podborączyński (G-094), Bartłomiej Mrózek (G-095), Wiktor Caputa (G-096), Jakub Kocuba (G-097), Przemysław Kubicz (G-098), Michał Pajor (G-099), Zuzanna Szeląg (G-100), Amelia Kmiecik (G-101), Klaudia Kmiecik (G-102), Julia Barcik (G-103), Katarzyna Ścisłowska (G-104)

Piłka ręczna
Agata Zawaryńska (G-105), Laura Zabrzeńska (G-106), Angelika Kulak (G-107), Amelia Czerniec (G-108), Paulina Hucaluk (G-109), Maria Kotara (G-110), Karina Kubalańca (G-111), Kamila Banasiak (G-112), Aleksandra Kilian (G-113), Wiktoria Dyrek (G-114), Daria Lorenc (G-115), Małgorzata Majka (G-116), Maja Zielonka (G-117), Roksana Mucha (G-118), Maja Bziuk (G-119)

Siatkówka
Julia Białek (G-120), Olga Grochalska (G-121), Natalia Kurowska (G-122), Kaja Kładów (G-123), Anna Orłowska (G-124), Dominika Skopińska (G-125), Nikola Wodzińska (G-126), Monika Baca (G-127), Julia Stancelewska (G-128), Wiktoria Jamińska (G-129), Maja Majcher (G-130), Aleksandra Miłek (G-131), Weronika Przybyszewska (G-132), Laura Kapturkiewicz (G-133), Maja Dumańska (G-134), Margot Bitschnau (G-135), Wiktoria Gruszka (G-136), Paulina Buława (G-137), Wiktoria Galik (G-138), Klaudia Tokarczyk (G-139), Kamila Rajczyk (G-140), Wiktoria Hatala (G-141), Amelia Wilczyńska (G-142), Amelia Paterak (G-143), Aleksandra Duda (G-144), Natalia Basztabin (G-145), Oliwia Ostrowska (G-146), Oliwia Litwinowicz (G-147), Paulina Drzewiecka (G-148), Zuzanna Zając (G-149), Gabriela Kubka (G-150), Maria Rolka (G-151), Klaudia Braszka (G-152), Kinga Pietrzak (G-153), Angelika Piekarska (G-154), Alicja Patkowska (G-155), Julia Osiadacz (G-156), Zuzanna Głowacka (G-157), Oliwia Płoskonka (G-158), Natalia Rolka (G-159), Oliwia Myćków (G-160), Dawid Janik (G-161), Mateusz Janik (G-162), Dominik Kubacki (G-163), Oliwier Łuka (G-164), Grzegorz Sobkowicz (G-165), Jakub Tkacz (G-166), Tymoteusz Walczak (G-167), Daniel Węgrzyn (G-168), Adam Zabłotni (G-169), Szymon Łojko (G-170), Dominik Stanisławski (G-171), Szymon Albrycht (G-172), Mateusz Zając (G-173), Tomasz Chudziński (G-174), Oskar Stanek (G-175), Dominik Kluz (G-176), Jakub Wąsowicz (G-177), Jakub Szafrański (G-178)

Strzelectwo
Kamila Dąbska (G-179), Nikola Duda (G-180), Zuzanna Prus (G-181), Weronika Dominowska (G-182)

Szachy
Karol Grubiak (G-183), Paweł Kocierz (G-184), Michał Rząsa (G-185), Jakub Opałka (G-186), Konrad Szwec (G-187)

Taniec sportowy
Wiktoria Konopka (G-188), Ada Job (G-189), Martyna Kołaciak (G-190), Anna Wysopal (G-191), Magdalena Maroszek (G-192), Karina Wierzchowiec (G-193), Julia Frankowicz (G-194), Nikola Huczek (G-195), Nikola Woźniak (G-196)

Tenis stołowy
Jakub Paluszkiewicz (G-197), Joanna Paluszkiewicz (G-198), Klaudia Cichosz (G-199)

Żeglarstwo
Paweł Szota (G-200)

 

Sportowcy Młodzieżowcy
(rocz. ur. 1998-2001)

Boks
Milena Karposka (M-001)

Gimnastyka sportowa
Filip Wroński (M-002), Patryk Siamro (M-003), Szymon Polaczy (M-004)

Hokej na trawie
Natalia Węc (M-005), Nikola Raczyńska (M-006), Wiktoria Szostek (M-007)

Kickboxing
Gracjan Wilk (M-008)

Koszykówka
Maciej Garwol (M-009), Julia Jurek (M-010), Beata Madej (M-011)

Lekkoatletyka
Radosław Pawlik (M-012), Magdalena Buczkowska (M-013), Dominika Wojtowicz (M-014), Natalia Siedlecka (M-015), Marcel Chodura (M-016), Jarosław Sadowski (M-017), Karolina Szelwach (M-018), Dawid Plata (M-019), Jakub Pierzyna (M-020), Szymon Rębisz (M-021), Alicja Zaklukiewicz (M-022)

Łucznictwo
Agnieszka Świtała (M-023)

Piłka nożna
Monika Lichwa (M-024), Karolina Pajor (M-025), Kamila Gancarz (M-026), Aleksandra Ogórek (M-027), Patrycja Jaszczyszyn (M-028), Maciej Pisula (M-029), Bartosz Amrogowicz (M-030), Alan Majerski (M-031), Konrad Tarasek (M-032), Krzysztof Kulak (M-033), Patryk Perkowski (M-034), Tomasz Bryś (M-035), Kacper Kuglarz (M-036), Jakub Job (M-037), Kacper Duda (M-038), Jakub Kasztelaniec (M-039), Dawid Stankiewicz (M-040), Tomasz Trzaska (M-041), Patryk Jawor (M-042), Damian Słomkiewicz (M-043), Sebastian Szczepanik (M-044), Wojciech Skwarczyński (M-045), Miłosz Drewniak (M-046), Sebastian Dyndor (M-047), Dawid Grajny (M-048), Sebastian Jabłoński (M-049), Wojciech Jakubowski (M-050), Dawid Kłokosiński (M-051), Jakub Kowalczyk (M-052), Wojciech Malik (M-053), Szymon Szostak (M-054), Bartłomiej Wodziński (M-055), Dawid Mucha (M-056), Tomasz Krasnodębski (M-057), Wiktor Gadzina (M-058), Mateusz Jemielewski (M-059), Konrad Bezwerchny (M-060), Szymon Dymińczuk (M-061), Patryk Firek (M-062), Denis Fogel (M-063), Jakub Lakwa (M-064), Gracjan Bogdanowicz (M-065), Krzysztof Gołek (M-066), Serhii Romanovskyi (M-067), Bartosz Gancarz (M-068), Krzysztof Rejowski (M-069), Patryk Gracz (M-070), Maciej Marszałek (M-071), Patryk Pacławski (M-072), Wojciech Ilasz (M-073), Dejwid Jackowski (M-074), Wojciech Cajt (M-075), Jacek Urbanek (M-076), Alan Gryz (M-077), Krzysztof Kocoń (M-078)

Siatkówka
Julia Dudek (M-079), Maria Pięk (M-080), Dominika Żulińska (M-081), Alan Wolak (M-082), Dominik Zych (M-083), Simon Wałach (M-084), Dominik Odwrot (M-085), Oskar Spychała (M-086), Filip Pęcherczyk (M-087), Jakub Chwastyk (M-088), Wojciech Duran (M-089), Jan Gorczyński (M-090), Dominik Kramczyński (M-091), Daniel Ochrymczuk (M-092), Gabriel Feldman (M-093), Rafał Gródecki (M-094)

Strzelectwo
Julia Zubel (M-095)

Taniec sportowy
Rozalia Wolska (M-096), Michalina Mazurek (M-097), Oliwia Skalska (M-098)

Tenis stołowy
Natalia Kasperowicz (M-099)

 

Sportowcy
(rocz. ur. 1997 i starsi)

Armwrestling
Patryk Bugaj (S-001)

Hokej na trawie
Dominika Nowicka (S-002), Amelia Katerla (S-003), Marlena Rybacha (S-004)

Karate
Adam Bułka (S-005), Waldemar Pikor (S-006), Cezary Pryga (S-007), Grzegorz Worach (S-008), Stanisław Kierpacz (S-009)

Kickboxing
Przemysław Kierpacz (S-010), Rafał Podborączyński (S-011)

Kolarstwo
Krzysztof Maksel (S-012)

Koszykówka
Klaudia Kucharska (S-013), Marta Kulak (S-014), Kinga Piędel (S-015), Agata Majka (S-016), Iwona Winnicka (S-017), Ewa Canert (S-018), Agnieszka Misiek (S-019), Joanna Czarnecka (S-020), Marlena Deko (S-021), Marta Dobrowolska (S-022), Grażyna Witkoś (S-023), Tomasz Madziar (S-024), Patryk Garwol (S-025), Michał Krawiec (S-026), Mateusz Kasiński (S-027), Krzysztof Wilk (S-028), Michał Zygadło (S-029), Łukasz Kłuś (S-030), Dawid Kołakowski (S-031), Maciej Poznański (S-032), Dawid Braszka (S-033), Wojciech Kostek (S-034), Mirosław Chorostecki (S-035), Mariusz Gnatowicz (S-036)

Lekkoatletyka
Barbara Niewiedział (S-037), Agata Stawińska (S-038), Michał Rajca (S-039)

Łucznictwo
Krzysztof Zarusiński (S-040)

Pentaque
Dominik Majda (S-041), Barbara Majda (S-042), Paulina Majda (S-043), Celina Lichnowska (S-044), Elżbieta Michalik (S-045)

Piłka nożna
Anna Dubiel (S-046), Natalia Samiczak (S-047), Natalia Kmiecik (S-048), Sandra Złośnik (S-049), Piotr Kowalczyk (S-050), Patryk Stasiak (S-051), Wojciech Bajor (S-052), Maciej Bajor (S-053), Artur Szeląg (S-054), Rafał Krasowski (S-055), Łukasz Mroziński (S-056), Paweł Lepak (S-057), Marcin Ściański (S-058), Tomasz Kowalczyk (S-059), Rafał Bobiński (S-060), Dawid Byrski (S-061), Vladyslav Dvorovenko (S-062), Nurudeen Marcelo Oladoja (S-063), Dawid Dulski (S-064), Grzegorz Maryszczak (S-065), Maciej Raś (S-066), Adrian Janeczek (S-067), Łukasz Szpak (S-068), Jarosław Chodorski (S-069), Kamil Perewizny (S-070), Piotr Gorczyca (S-071), Arkadiusz Fluder (S-072), Kamil Niegel (S-073), Maciej Rychlik (S-074), Dawid Popardowski (S-075), Szymon Pięch (S-076), Piotr Szyszka (S-077), Łukasz Michaliszyn (S-078), Andriy Malyk (S-079), Mateusz Broniewski (S-080), Damian Łaciak (S-081), Tomasz Mierzwa (S-082), Karol Perewizny (S-083), Andrzej Spyrka (S-084), Piotr Biedronka (S-085), Jacek Ilasz (S-086), Adrian Barański (S-087), Szymon Drogosz (S-088), Przemysław Strąg (S-089), Marek Pileczek (S-090), Adrian Tajs (S-091), Adrian Dedjo (S-092), Jakub Pulit (S-093), Łukasz Birecki (S-094), Daniel Kulak (S-095), Dawid Bednarz (S-096), Grzegorz Srocki (S-097), Piotr Bargiel (S-098), Sebastian Drozd (S-099), Krzysztof Komurek (S-100), Mateusz Martyna (S-101), Patryk Zalewski (S-102), Dawid Wajzer (S-103), Michał Szotek (S-104), Kamil Stępień (S-105), Łukasz Szelągiewicz (S-106), Michał Dańczyszyn (S-107), Patryk Palzer (S-108), Mateusz Salamon (S-109), Kamil Misa (S-110), Damian Stalski (S-111), Marcin Żeluk (S-112), Mariusz Szpak (S-113), Dawid Kubicz (S-114), Rafał Leśniak (S-115), Sławomir Padamczyk (S-116), Dominik Krzyżanowski (S-117), Arkadiusz Michalik (S-118), Piotr Sołtysek (S-119), Jan Bil (S-120), Mateusz Wajdzik (S-121), Marcin Mazurkiewicz (S-122), Marcin Urbaniak (S-123), Daniel Bogdanowicz (S-124), Adam Biedroń (S-125), Paweł Łysy (S-126), Łukasz Psiurski (S-127), Łukasz Biłobran (S-128), Mateusz Baranowski (S-129), Konrad Rychel (S-130)

Siatkówka
Dawid Bułkowski (S-131), Jarosław Mucha (S-132), Mateusz Czunkiewicz (S-133), Patryk Szczurek (S-134), Mateusz Nożewski (S-135), Łukasz Owczarz (S-136), Kamil Długosz (S-137), Łukasz Kaczorowski (S-138), Sebastian Matula (S-139), Bartosz Bućko (S-140), Michał Makowski (S-141), Moustapha MBaye (S-142), Maciej Zajder (S-143), Grzegorz Malina (S-144), Wojciech Cieślar (S-145), Krzysztof Mazur (S-146), Roman Wastrak (S-147), Michał Stogniew (S-148), Tomasz Malczewski (S-149), Piotr Stogniew (S-150), Wojciech Jurkowski (S-151), Łukasz Sołtysik (S-152), Grzegorz Pajda (S-153), Patryk Zegan (S-154), Konrad Kieszek (S-155), Paweł Dobrzański (S-156), Bartosz Matyszczak (S-157), Artur Bryś (S-158), Mateusz Wilk (S-159)

Stunt motocyklowy
Rafał Pasierbek (S-160)

Szachy
Jarosław Czak (S-161)

Taekwondo
Paweł Klimczak (S-162)

Tenis stołowy
Patrycja Paszek (S-163), Ksenia Włuczyńska (S-164), Katarzyna Osińska (S-165), Anna Żak-Nowicka (S-166), Dominika Banaś (S-167), Krystian Gajda (S-168), Daniel Kabza (S-169), Mariusz Kołodziej (S-170), Zbigniew Szlempo (S-171), Adam Siwek (S-172), Artur Bartyzel (S-173), Marcin Bohatczuk (S-174), Mirosław Lewczuk (S-175), Jan Tobiasz (S-176), Wojciech Tobiasz (S-177), Krzysztof Albrycht (S-178), Daniel Jendrysik (S-179), Robert Pętal (S-180), Łukasz Wierzbanowski (S-181), Grzegorz Gawlik (S-182), Jarosław Gawlik (S-183), Dariusz Kumala (S-184), Krzysztof Wala (S-185), Konrad Kula (S-186), Mariusz Kurowski (S-187), Marcin Semkowicz (S-188), Tadeusz Skorodzień (S-189), Czesław Augustynowicz (S-190), Rafał Zięba (S-191), Tomasz Szewczyk (S-192), Tomasz Gargol (S-193), Andrzej Synowiec (S-194), Kamil Kanarski (S-195), Stanisław Gałka (S-196), Marcin Kolman (S-197), Edward Micuń (S-198), Jan Patrys (S-199), Jacek Salata (S-200), Andrzej Paliwoda (S-201), Tadeusz Sztaba (S-202), Artur Ikoniak (S-203), Jan Pietrzyk (S-204), Robert Girulski (S-205).

Triathlon
Marcin Konarski (S-206)

Piłkarski freestyle
Dawid Krzyżowski (S-207)

 

Trenerzy

Boks
Tomasz Bukowski (T-001)

Brazylijskie Jiu Jitsu
Jarosław Chmiel (T-002)

Gimnastyka sportowa
Mariusz Wroński (T-003), Grzegorz Trela (T-004), Ewelina Kowalska-Trela (T-005), Agnieszka Świerczek (T-006), Agnieszka Arczyńska-Jaseniuk (T-007), Artur Zamirski (T-008), Bogusław Budzeń (T-009), Maria Ratyńska-Bury (T-010), Michał Paluch (T-011), Marcin Dmytrów (T-012)

Karate
Mirosław Szpyt (T-013), Tadeusz Wójcik (T-014), Dariusz Karczmit (T-015), Arkadiusz Bukała (T-016)

Koszykówka
Marcin Łakis (T-017), Tadeusz Widziszowski (T-018), Jarosław Oliwa (T-019), Marcin Kołodziej (T-020)

Lekkoatletyka
Jacek Ryszewski (T-021), Tomasz Kołodziej (T-022), Mariusz Żabiński (T-023), Stanisław Rosiński (T-024), Jan Macjon (T-025), Paweł Pieróg (T-026)

Łucznictwo
Zbigniew Hirszfeld (T-027)

Piłka nożna
Grzegorz Kuglarz (T-028), Tomasz Nowak (T-029), Jakub Bydłowski (T-030), Wojciech Lasota (T-031), Jan Pietrzak (T-032), Łukasz Krótkiewicz (T-033), Robert Bułka (T-034), Tomasz Rak (T-035), Andrzej Polak (T-036), Marek Byrski (T-037), Marek Jarzynka (T-038), Marek Lipka (T-039), Jakub Zaczyk (T-040), Krzysztof Kuśmirek (T-041), Piotr Bednarczyk (T-042)

Piłka ręczna
Janusz Kobak (T-043)

Siatkówka
Andrzej Roziewicz (T-044), Arkadiusz Gaborski (T-045), Wojciech Hoszman (T-046), Krzysztof Stelmach (T-047), Wojciech Janas (T-048), Marcin Dykta (T-049), Bartłomiej Dykta (T-050), Przemysław Kaczmarczyk (T-051), Agnieszka Duda (T-052), Jarosław Soszek (T-053), Arkadiusz Olejniczak (T-054)

Szachy
Konrad Szcześniak (T-055)

Strzelectwo
Janusz Wydra (T-056), Szymon Wojtyna (T-057)

Taekwondo
Marek Wyka (T-058)

Taniec sportowy
Aleksandra Król-Kassan (T-059)

Tenis stołowy
Marek Skiba (T-060), Piotr Zenowicz (T-061)

Żeglarstwo
Tomasz Michalski (T-062), Marek Michalski (T-063), Piotr Szczepankiewicz (T-064)

 

NYSKA KRONIKA FILMOWA
Najnowsze wydanie
Najnowsze wydanie Nowy numer Nowin Nyskich już dostępny!

Kup i dowiedz się więcej...

Kolportaż:
własny i RUCH S.A.

Prenumerata:
Poczta Polska
e-WYDANIE
Całe "Nowiny Nyskie" na Twoim ekranie

Zamów e-wydanie naszego tygodnika
w wersji elektornicznej PDF.
FELIETON
Siedź cicho aż umrzesz!

39-letni pacjent doznał silnego zatoru żylnego w nodze i został odwieziony do szpitala w Sosnowcu. Tam czekał przez 9 godzin na zainteresowanie ze strony lekarzy, aż od tego czekania wziął i umarł. Teraz sprawą zajmuje się prokurator, tłumaczą się kierownicy szpitala, a rodzina opłakuje zmarłego. Czy w tej historii, która dzieje się na naszych oczach jest jakaś nauka?

Czytaj więcej...
OGŁOSZENIE
Reklama Czesciauto24.pl
OGŁOSZENIE


Międzynarodowa debata o polskiej technologii w Porto
 

 Międzynarodowa debata o polskiej technologii w Porto