Biegi, Nyski zawodników trasie (wyniki edycji) - zdjęcie, fotografia
NowinyNyskie.com.pl 12/06/2019 11:11

Za nami rekordowa VII edycja Biegu Nyskiego, a to za sprawą liczby uczestników. Na starcie biegu głównego stanęło 828 zawodników nie tylko z różnych zakątków naszego kraju, ale także z wielu krajów nie tylko europejskich.Start biegu głównego poprzedził bieg rodzinny pn. „Mila Rodzinna Bieg Nyskiego”. Bieg ten rozpoczął się o godzinie 18:00. Nyska dyszka wystartowała o 19:00 na super płaskiej i nie pokręconej trasie, z wyjątkiem jednej krótkiej agrafki.

Podczas VII Biegu Nyskiego spotkać można było polskich olimpijczyków - Urszulę Kielan i Janusza Trzepizura. Specjalizujący się w skoku wzwyż nasi mistrzowie nie tylko poprowadzili zajęcia na tzw. miasteczku lekkoatletycznym dla najmłodszych, ale byli także starterami honorowymi biegu głównego.
Początkowy limit 900 uczestników, zwiększony został 950 osób, ale aż tylu zawodników nie zobaczyliśmy. Na starcie stanęło 828 zawodników co i tak jest znakomitym rezultatem i nowym rekordem Biegu Nyskiego.
W tym roku pierwszy raz przed czołem zawodników jechał samochód z zegarem na dachu, ale nie był to pierwszy lepszy samochód, tylko prototyp samochodu elektrycznego który będzie produkowany w Nysie przez Pawła Dytko - znanego kierowcę rajdowego. iXAR – bo o nim mowa to szansa na powrót Nysy do miast w którym działa branża motoryzacyjna.
Bieg był niezwykle interesujący i zakończył się dużą niespodzianką, bowiem faworyzowani Kenijczycy musieli pogodzić się z faktem, że jest w naszym województwie ktoś od nich lepszy. Tym zawodnikiem był Kamil Karbowiak z Kotwicy Brzeg. Kenijczycy co prawda wywalczyli drugie i trzecie miejsce, ale chyba nie po to przyjechali do Nysy.
Wśród kobiet Kenijki nie dały się już pokonać chociaż w komplecie nie stanęły na medalowym podium. Jedno miejsce na najniższym stopniu medalowego podium zajęła bowiem bohaterka naszego regionu Kinga Gomołysek z Głuchołaz.
Po biegu odbyło się losowanie nagród. Szansę na nagrodę miał każdy kto ukończył bieg. Losowano m.in. vouchery do hoteli, ekskluzywne pufy do siedzenia a nawet pralkę. Podczas imprezy odbyło się wiele atrakcji dla całych rodzin, m.in. Miasteczko w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego, pokazy tańca grupy Be Yourself. Na terenie imprezy była możliwość oddania krwi w autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Opola.
Po raz kolejny okazało się, że taka impreza ma w Nysie przyszłość i chyba nikt tego w Nysie nie kwestionuje. Wielki szacunek dla organizatorów tej imprezy z pomysłodawcą i głównym maestro całego przedsięwzięcia Tomaszem Kołodziejem na czele.

Kobiety
1. Tanui Euliter Jepchirchir Kenia 35:28
2. Mbogo Jane Ngima Kenia 35:35
3. Kinga Gomołysek Głuchołazy 37:57

15. Alicja Wiek-Rezacz Nysa 43:13
18. Magdalena Droździk Nysa 43:46
24. Agnieszka Jarosz Nysa 45:34
36. Anna Żukowska Nysa 47:34
41. Kinga Zenowicz Nysa 47:40
44. Joanna Sznajder Głuchołazy 48:37
45. Dorota Kulpa Kubice 48:42
46. Sylwia Kolanko Nysa 48:54
51. Małgorzata Wilman Suszkowice 49:16
53. Fabiola Manuel Palacios Nysa 49:28
55. Natalia Kopera Nysa 49:40
57. Izabela Stanulewicz Nysa 49:49
58. Małgorzata Job Nysa 49:49
60. Emilia Gerlicka Głuchołazy 49:51
68. Joanna Święcka Nysa 51:01
70. Beata Stachura Nysa 51:18
74. Kornelia Makarońska Wilamowa 51:53
78. Patrycja Chabińska Nysa 52:06
83. Katarzyna Nowak Ligota Tułowicka 52:38
84. Natalia Ławczys Nysa 52:47
85. Karolina Wróbel Otmuchów 52:55
98. Aleksandra Gabryś Nysa 55:18
99. Aneta Wrońska Nysa 55:30
100. Daria Dziedzińska Nysa 55:30
113. Ewelina Bajcar Nysa 56:31
118. Agata Jenesky Nysa 56:41
119. Małgorzata Gostkowska Łambinowice 56:41
121. Katarzyna Marcinkowska Nysa 56:50
125. Agnieszka Maćków Pakosławice 57:02
129. Agata Czabanowska Nysa 57:13
133. Emilia Dudek Nysa 57:21
143. Alicja Rudnicka Nysa 58:06
144. Agnieszka Klecza Nysa 58:11
145. Klaudia Kustra Nysa 58:20
146. Magdalena Duda Tułowice 58:21
147. Ewelina Maczuga Nysa 58:21
148. Agata Kasperska Ligota Tułowicka 58:22
149. Aleksandra Klecza Nysa 58:27
151. Patrycja Szczypta Nysa 58:37
152. Aleksandra Szczeniowska-Krok Jędrzychów 58:43
153. Katarzyna Michalska-Hasiak Nysa 58:46
164. Aneta Uścinowicz Nysa 59:26
166. Klaudyna Franczak Nysa 59:40
167. Elżbieta Dumańska Nysa 59:42
172. Aneta Hoszman Jędrzychów 59:55
173. Marta Reguła Otmuchów 1:00:06
175. Magdalena Rzepiak Nysa 1:00:36
176. Joanna Lipińska Nysa 1:00:39
179. Anna Wawrzkowicz Nysa 1:00:53
183. Katarzyna Stachnik Nysa 1:01:04
186. Alicja Klauzińska Nysa 1:01:25
187. Renata Kozłowska Nysa 1:01:26
191. Beata Sobkowicz Nysa 1:01:52
195. Sylwia Przybylska Nysa 1:02:21
196. Klaudia Sikora Nysa 1:02:25
198. Magdalena Cieślak Nysa 1:02:26
199. Anna Jurczyk Nysa 1:02:32
200. Dominika Serafin Nysa 1:02:57
202. Agnieszka Kozioł Nysa 1:03:11
203. Paulina Wilgan Stary Paczków 1:03:15
205. Julia Dudek Nysa 1:03:23
213. Magdalena Gromala Nysa 1:04:13
215. Joanna Jankiewicz Nysa 1:04:52
216. Magdalena Dudek Nysa 1:04:57
217. Magdalena Nowak Nysa 1:05:01
222. Aleksandra Kania Nysa 1:05:55
223. Barbara Radoń Głuchołazy 1:06:04
224. Katarzyna Rybacka Otmuchów 1:06:13
227. Martyna Gąsiorek Otmuchów 1:06:56
228. Monika Fornalczyk Nysa 1:06:57
232. Klaudia Maćków Pakosławice 1:07:48
234. Joanna Szostak Nysa 1:08:38
236. Gabriela Bortnik Nysa 1:09:20
237. Karolina Frydel Nysa 1:09:22
238. Wiktoria Orłowska Nysa 1:09:41
240. Katarzyna Szaraniec Nysa 1:10:27
241. Agata Stojanowska Nysa 1:10:58
246. Renata Piestrak Głuchołazy 1:11:23
248. Sandra Sztogryn Nysa 1:11:54
250. Marta Misa ŚcinawaNyska 1:12:04
257. Karolina Gongor Otmuchów 1:13:28
258. Alicja Wach Otmuchów 1:13:29
259. Wioleta Wawrzyńczak Nysa 1:13:38
260. Klaudia Siudyło Nysa 1:15:23
261. Marta Kołodziej Nysa 1:15:06
265. Agata Woźna-Sikorska Tułowice 1:23:58

Mężczyźni
1. Kamil Karbowiak KotwicaBrzeg 30:20
2. Tuei Hosea Kiplagat Kenia 30:31
3. Kibire Moses Kipru Kenia 31:36

4. Paweł Matner Nysa 33:20
14. Przemysław Marciniak Nysa 35:56
46. Maciej Birecki Nysa 39:16
47. Szymon Bednarz Nysa 39:17
48. Rafał Gonsior Niemodlin 39:24
53. Paweł Opałka Nysa 39:45
57. Mateusz Wawrzkowicz Nysa 39:51
75. Radosław Kulig Głuchołazy 40:30
78. Nicolas Dermine Nysa 40:36
82. Tadeusz Skorupa Głuchołazy 40:41
84. Jakub Grabowiecki Nysa 40:47
88. Daniel Karczmit Nysa 41:02
91. Marcin Tokarczyk Nysa 41:17
95. Paweł Koteluk Łambinowice 41:19
96. Marian Jakubowski Gracze 41:39
102. Piotr Cyran Nysa 41:44
113. Paweł Kubica Nysa 42:04
114. Dawid Worek Otmuchów 42:13
119. Robert Bernat BiałaNyska 42:23
125. Maciej Kasperski LigotaTułowicka 42:28
126. Jacek Cieleń Nysa 42:40
127. Robert Suchanek Nysa 42:51
128. Tomasz Skubikowski Głuchołazy 42:54
129. Rafał Drobek Łąka 42:55
134. Adam Jamrozik Nysa 43:06
135. Janusz Kotowski Otmuchów 43:07
137. Eryk Latała Skoroszyce 43:14
139. Sławomir Zamęta Otmuchów 43:20
141. Robert Mazur Nysa 43:25
144. Sebastian Wałtosz Nysa 43:37
150. Marek Koszut Nysa 44:00
151. Jan Ratuszniak Nysa 44:02
153. Marcin Zieliński Niemodlin 44:10
157. Bogusław Majda Nysa 44:20
162. Michał Doński Nysa 44:24
164. Jerzy Hartmann Nysa 44:30
165. Mateusz Podolak Nysa 44:34
166. Marek Job Nysa 44:41
175. Ryszard Tasarek Nysa 44:59
183. Grzegorz Łukaszek Nysa 45:26
185. Adam Patroński Nysa 45:33
188. Krzysztof Pikacz Nysa 45:40
191. Grzegorz Grzesiak Nysa 45:45
194. Józef Łucyszyn Nysa 45:48
197. Marek Sojka Głuchołazy 45:50
198. Antoni Sobczak Nysa 45:53
201. Damian Budziński Nysa 45:56
206. Mariusz Pańczyszyn Nysa 46:13
209. Marcin Wilman Otmuchów 46:24
210. Wiktor Bandurka Nysa 46:26
213. Sebastian Poniewierski Prusinowice 46:38
216. Michał Kaźmierczak Głuchołazy 46:46
219. Bogdan Kardasz Tułowice 46:50
223. Błażej Łucjanek Nysa 46:55
227. Tomasz Pająk Otmuchów 47:07
228. Tomasz Jurek Głuchołazy 47:12
232. Tomasz Kruk Nysa 47:20
234. Jarosław Kogus Otmuchów 47:22
239. Antoine Einhorn Nysa 47:30
241. Sylwester Ślimak Biskupów 47:21
244. Marcin Bziuk Otmuchów 47:33
245. Grzegorz Gos Nysa 47:39
248. Mariusz Mielczarek Nysa 47:44
252. Bartosz Amrogowicz Nysa 47:50
254. Jarosław Klecza Nysa 47:53
258. Marcin Łuczak Nysa 48:02
259. Dawid Reczek Nysa 48:05
260. Dariusz Zięba Nysa 48:10
261. Marcin Majerz Nysa 48:11
262. Andrzej Jastrzębski Nysa 48:17
265. Janusz Gniewczyński Skoroszyce 48:22
268. Wojciech Rieger Nysa 48:28
270. Krzysztof Kowalczyk Nysa 48:34
274. Janusz Szura Skorochów 48:47
276. Piotr Wandzel Kamiennik 48:48
279. Piotr Maciejewski Nysa 48:53
281. Artur Kulpa Kubice 48:58
286. Roman Grabowski Nysa 49:06
287. Adam Czarnołęski Nysa 49:07
289. Marcin Szymczyk Otmuchów 49:08
290. Mariusz Cembruch Głuchołazy 49:08
292. Marcin Antczak Nysa 49:13
294. Janusz Bukała Otmuchów 49:15
295. Tomasz Kozubek Nysa 49:18
302. Michał Pawlak Nysa 49:28
307. Grzegorz Ludwa Głuchołazy 49:35
308. Wojciech Smoter Nysa 49:38
310. Daniel Chorązki Nysa 49:45
312. Rafał Mudrak Radzikowice 49:50
313. Szymon Skóra Nysa 49:50
321. Przemysław Wałtosz Nysa 50:04
323. Mariusz Ulman Regulice 50:08
326. Krzysztof Wojtaszek Nysa 50:22
327. Jarosław Gmernicki Goświnowice 50:22
328. Łukasz Gibas Goświnowice 50:23
330. Bartłomiej Ciastoń Nysa 50:26
333. Grzegorz Naporowski Nysa 50:34
334. Przemysław Spaczek Nysa 50:35
335. Tomasz Włodarkiewicz Nysa 50:53
336. Jerzy Stanisławski Nysa 50:56
339. Aleksander Hasiak Nysa 51:04
340. Tomasz Zapadka Tułowice 51:12
342. Dariusz Kłakowicz Nysa 51:17
346. Jacek Marchewka Nysa 51:23
348. Grzegorz Wyrozumski Nysa 51:28
350. Stanisław Ludwa Głuchołazy 51:36
353. Leszek Kubica Nysa 51:41
354. Krzysztof Papuga Nysa 51:41
357. Michał Biernat Paczków 51:45
359. Tomasz Biliński Nysa 51:47
360. Konrad Sołtys Nysa 51:48
365. Bartosz Alberski Nysa 52:00
372. Filip Wroński Nysa 52:15
373. Henryk Maj Nysa 52:19
374. Paweł Dytko Nysa 52:21
384. Roman Zalyutynskyy Nysa 52:52
392. Maciej Kumala Nysa 53:01
394. Krzysztof Pełdiak Nysa 53:06
396. Grzegorz Mróz Nysa 53:10
397. Marian Bodzioch Konradowa 53:21
398. Piotr Ćwieczkowski Nysa 53:34
399. Damian Mroczkowski Jędrzychów 53:37
400. Piotr Rajkowski Nysa 53:41
402. Sebastian Kluz Nysa 53:43
403. Maciej Skrętowicz Nysa 53:47
404. Bogusław Matura Nysa 53:52
406. Grzegorz Paczka Nysa 54:01
407. Łukasz Juszczak Ścinawa 54:02
408. Ireneusz Tokarz Otmuchów 54:04
409. Leszek Bosek BiałaNyska 54:05
411. Roan Jakubowski Nysa 54:13
412. Mateusz Latawski Nysa 54:15
415. Adam Żółtak Nysa 54:24
416. Piotr Wach Paczków 54:25
417. Mirosław Gągalski Nysa 54:26
419. Robert Wolak Głuchołazy 54:27
424. Piotr Bobak Nysa 54:35
427. Maciej Stepaniak Głuchołazy 54:37
428. Piotr Zenowicz Nysa 54:38
429. Bogusław Galla Siestrzechowice 54:38
430. Andrzej Zalewski Nysa 54:39
432. Grzegorz Drzewiecki Tułowice 54:42
433. Jacek Jaczenia Nysa 54:43
435. Krzysztof Bułka Nysa 54:50
436. Mirosław Rodak Skoroszyce 54:50
439. Rafał Mazański Wierzbięcice 55:00
441. Anatol Bukała Głuchołazy 55:04
445. Mateusz Olesiak Nysa 55:16
446. Bartosz Stec Nysa 55:16
454. Sławomir Boho Nysa 55:33
456. Mariusz Kowalski Nysa 55:40
457. Arkadiusz Przystał Nysa 55:47
460. Aleksander Pięch Nysa 55:58
462. Marcin Jurczyk Nysa 56:06
464. Daniel Pieńko Nysa 56:07
468. Sebastian Korczak Nysa 56:27
469. Radosław Janoszek Nysa 56:34
470. Łukasz Bogdanowski Nysa 56:40
472. Stanisław Mikoda Przełęk 56:44
474. Sławomir Kozłowski Nysa 56:57
475. Jakub Rosiński Nysa 57:10
476. Marcin Dubyk Nysa 57:15
478. Krzysztof Kleszczyński Nysa 57:22
480. Adam Łuczka Nysa 57:27
482. Zbigniew Figura Nysa 57:35
485. Łukasz Psiurski Otmuchów 57:58
488. Stanisław Kocoń Nysa 58:08
489. Szymon Mozol Nysa 58:15
493. Rafał Skonieczny Nysa 58:34
495. Rafał Hasiak Nysa 58:46
497. Mateusz Droździk Nysa 59:00
501. Tomasz Palarczyk Nysa 59:23
504. Paweł Ochrymczuk Nysa 59:39
507. Wojciech Grubiak Nysa 1:00:23
509. Ergenau Urałnek Nysa 1:00:50
510. Bartłomiej Sopiak Nysa 1:00:54
511. Aleksander Grzech Sidzina 1:01:08
513. Dawid Biernat Domaszkowice 1:01:26
517. Maciej Perzyński Nysa 1:02:27
520. Ireneusz Cieślik Nysa 1:03:01
521. Hubert Bałdo Nysa 1:03:05
522. Karol Kustra Nysa 1:03:17
523. Damian Przybylski Nysa 1:03:20
524. Wojciech Hoszman Jędrzychów 1:03:27
525. Adam Dumański Nysa 1:03:28
526. Piotr Borzykowski Nysa 1:03:42
527. Jerzy Chwalczuk Nysa 1:03:42
528. Damian Tomkiewicz Nysa 1:04:06
529. Jakub Butz Otmuchów 1:04:10
532. Rafał Jankiewicz Nysa 1:04:52
533. Mateusz Cichowicz Nysa 1:05:00
534. Adam Gandziarowski Głuchołazy 1:05:08
536. Stanisław Narloch Nysa 1:05:33
537. Gerard Kostera Nysa 1:05:47
538. Kamil Uchmanowicz Nysa 1:05:49
539. Łukasz Nowakowski Nysa 1:06:09
540. Krzysztof Rudolf Nysa 1:06:29
541. Tomasz Rękas Nysa 1:06:30
544. Andrzej Sadowski Paczków 1:06:49
545. Dawid Kostuj Nysa 1:07:04
551. Jarosław Ciecieląg Nysa 1:09:17
553. Andrzej Cylke Nysa 1:10:57
554. Iernacz Zhetpisbayer Nysa 1:11:21
555. Maciej Fijak Nysa 1:11:22
556. Sanzhar Terirgaliev Nysa 1:11:37
558. Marian Pasieka Nysa 1:11:54
559. Piotr Zieliński Nysa 1:13:38
560. Jarosław Gromala Nysa 1:16:33
562. Stanisław Korzeniowski Nysa 1:23:56

Reklama

Bieg Nyski 2019 - 828 zawodników na trasie (wyniki VIII edycji) komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

dam pracę do koszenia trawy i

dam pracę do koszenia trawy i drobne prace porządkowe - koszenie trawy, - sadzenie drobnych roślin - mycie kostki i inne prace utrzymujące dom w..


KUPIĘ MIESZKANIE

Kupię mieszkanie w NYSIE, centrum lub bliska okolica. Metraż do 45m2. Mieszkanie może być do remontu.


Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez nowinynyskie.com.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

NTSK Redakcja "Nowiny Nyskie" z siedzibą w Nysa 48-304, Prudnicka 3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"