W Jasienicy Dolnej odbyła się już siódma edycja koncertu maryjnego. Wydarzenie, w którym wzięło udział aż dwanaście zespołów i chórów z naszego terenu z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem – zarówno ze strony wykonawców jak i słuchaczy.
Wydarzenie zorganizował miejscowy chór „Uśmiech” przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji przy wsparciu proboszcza ks. Fryderyka Stylli. Wspaniałe wykonania pieśni wypełniły miejscowy kościół, a słuchacze zgromadzeni w świątyni długo oklaskiwali każde wykonanie.
Po koncercie gospodarze zaprosili swoich rozśpiewanych gości do miejscowego domu kultury ugaszczając ich posiłkiem. Wspaniała, przyjacielska atmosfera trwała nadal przy wspólnym stole, a uczestnicy koncertu już zapowiedzieli, że spotkają się za rok.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze