Reklama

5 tys. zł mandatu dla pirata drogowego

Policjanci z nyskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego Mercedesem, który na trasie Pakosławice-Sidzina przekroczył dozwoloną prędkość jadąc 164 km na godzinę! Sporo go to kosztowało.

Okazało się, że to nie pierwsze przekroczenie prędkości na koncie 21-letniego mężczyzny.

Szybka jazda kosztowała go dwa razy więcej niż podstawowa wysokość kary. Mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 5 tys. zł i 15 punktami karnymi. Ponadto stracił swoje prawo jazdy na 3 miesiące.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 14:44
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nysianin od urodzenia - niezalogowany 2026-06-24 15:34:16

    Jeśli to jeden z nocnych "ścigaczy" to super. Ludzie opamietajcie się z tą prędkością. Nie jesteście sami na drodze. A i drzewa czasem wyskakują znienacka na jezdnię :). Jakiś czas w Centrum było spokojniej, ale ostatnie noce to znowu szybkie przeloty hałaśliwych złomów. Wczoraj po południu czterech młodziaķów działało na szlifierkach, a w nocy tradycyjnie te same auta, ci sami kierowcy z dużym hałasem bili rekordy prędkości na ograniczeniu do 30 km/h. Policjo zróbcie porządek w mieście, tak aby dało się spać w nocy. Przecież tu można zabrać prawo jazdy już za 81 km/h, a te auta Wrocławską czy Celną jadą 90 i więcej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo nowinynyskie.com.pl




Reklama